Elektrocentrála - Scheppach sg 6500 - 3,5 kW

02. Elektrocentrála – Scheppach SG 6500 – 3,5 kW

objem motora:                         390 ccm
výkon motora:                         3,5 kW
objem palivovej nádrže:          25 l
doba prevádzky na nádrž:      8,5 hod.
výstupné napätie:                   230/400 V
ochrana proti preťaženiu:       áno
ochrana pri nedostatku oleja: áno
voltmeter:                               áno
trieda ochrany:                       IP 23
hmotnosť:                               84,5 kg
rozmery(d x š x v):                 695 x 525 x 585 mm

Požičanie 0 – 5h 24h Víkend
CENA ( € ) 24,00 32,00 48,00

ZÁLOHA:  200 ,-€

 

Bližšie informácie

Trvalý výkon 3 500 W a možnosť trojfázového výstupu 400 V dáva používateľovi možnosť napájať väčšinu bežne používaných spotrebičov alebo strojov s elektromotorom. Tzv. elektrospotrebiče odporového typu (žiarovky, výhrevné telesá, kávovary a pod.), ale aj väčšinu elektrospotrebičov indukčného typu, pri ktorých je nutné počítať s väčšou výkonovou rezervou kvôli rozbehu a stratám vo vinutí elektromotora pri prevádzke (el. ručné náradie, vŕtacie či búracie kladivá, el. čerpadlá, stroje s väčšími elektromotormi a pod.).

Pre kvalitu elektrocentrály je kľúčovým prvkom motor a alternátor. Scheppach používa výbornú kvalitu týchto komponentov, certifikovanú aj na použitie s motormi Briggs & Stratton a certifikované nemeckou skúšobňou TÜV pre 300 hodinový nepretržitý záťažový test. Navyše sú elektrocentrály Scheppach vybavené špičkovou kvalitou napájania s automatickou reguláciou AVR (Automatic Voltage Regulator), takže nepoškodia ani spotrebiče náročnejšie na kvalitu napájacieho prúdu. Veľká 25 l nádrž je chránená rámovou konštrukciou aj zhora a dovolí používateľovi mnohohodinovú bezstarostnú prevádzku. Veľké nafukovacie kolesá a obojručná rukoväť výrazne uľahčujú transport stroja.

Použitie

Prenosný generátor so zážihovým motorom s výstupom na 230 V ako aj na 400 V. Nie je vhodný pre čerpadla vody ako aj pre zvaracie inventory.