04. Brúska na betón – Scheppach CPG1200

výkon:                        1050 W
menovité napätie:         230 V ~  
max priemer kotúča:    180 mm  
hmotnosť:                    4 kg

 

Požičanie 0 – 5h 24h Víkend
CENA ( € ) 24,00 32,00 48,00

ZÁLOHA:  100 ,-€

Opotrebenie kotúča:  42,00 € / mm

.
.

 

Bližšie informácie

CGP 1200 – univerzálna brúska 3v1 na steny, podlahy a stropy. Jej zásadnou prednosťou je to, že je konštruovaná aj na použitie brúsneho kotúča s posypom z drveného tvrdokovu, vďaka ktorému sa možnosti brúsenia rozširujú aj na veľmi tvrdé povrchy. Môžete tak odstraňovať omietku z muriva, porovnávať betónové povrchy, odstraňovať zvyšky lepidiel alebo náterov, odstraňovať kôru z dreva.

Vďaka rýchlemu úberu materiálov je kotúč vhodný aj na hrubé brúsenie a tvarovanie povrchov, vyrovnávanie prechodov, brúsenie pieskovca, vápennopieskových tehál, prispôsobovanie pórobetónu a pod. Ďalšie štandardné príslušenstvo je potom skvelé na brúsenie sadrokartónových či polystyrénových dosiek a na prípravu povrchov pred lakovaním alebo leštením.

Stroj má silný motor 1050 W s nastaviteľnou rýchlosťou otáčok, ergonomickou nastaviteľnou rukoväťou a odnímateľnou časťou predného krytu pre ľahké brúsenie v rohoch a prechodoch medzi podlahou a stenou. Odsávanie prachu je zaistené integrovaným otvorom, ku ktorému je možné pripojiť odsávací vak alebo externé odsávacie zariadenie.

 

Použitie

Brúska vhodná na brúsenie, očisťovanie veľkých betónových plôch, odstraňovanie zvyškov lepidla, atď.