Uhlová brúska - Metabo W 8-115

11. Uhlová brúska – Metabo W 8 – 115 mm

príkon:                 850 Watt
počet otáčok:      10 000 /min
priemer kotúča:   115 mm
točivý moment:    2,2 Nm
závit vretena:       M 14
hmotnosť:            1,8 kg

Požičanie 0 – 5h 24h Víkend
CENA ( € ) 10,00 16,00 24,00

ZÁLOHA:  50 ,-€

 

Bližšie informácie

Jednoduchá a rýchla výmena kotúča bez použitia kľúča. Zapuzdrený vypínač tvorí uzavretý elektrický obvod kvôli usadeninám kovového prachu. Metabo maratón – motory majú ešte silnejší výkon, a preto majú viac ťažnej sily. Vzduch je odvádzaný preč určeným otvorom vpredu. Prevodová skriňa z hliníkového tlakového odliatku tvoria stroj extrémne robustným a odvádza vznikajúce teplo do priestoru. To zvyšuje životnosť stroja. 

Metabo VibraTech (MVT) rukoväť, ktorá nevibruje do rúk. Až o 60% menej vibrácií vďaka Metabo VibraTech rukoväti. Spoľahlivo tlmí vibrácie a chráni tak Vaše kĺby. S ochranným krytom môžete ľahko otáčať aj bez použitia kľúča. Ergonomický dizajn tvaru uhlové brúsky so svojím markantným zúžením umožňuje pevnejšie držanie pri každom použití. Nová uvoľňovacie funkcia vypínača chráni užívateľa pred náhodným zapnutím stroja. Metabo S – automatík bezpečnostná spojka chráni pracovníka pred nebezpečným spätným rázom, ktorý vzniká pri zaseknutí alebo uviaznutie stroje. 

Uhlová brúska s autobalancer – guľôčky v prírube autobalancer vytvára protikladnú silu k nevyváženému brúsnemu kotúču, výrazne sú zredukované vibrácie a trvanlivosť brúsnych kotúčov je predĺžená až o 50%.

 

Použitie

Kompaktná a výkonná jednoručná uhlová brúska vhodná na rezanie a obrusovanie všetkých materiálov v stavebnej oblasti.