07. Kalové čerpadlo – GEKO

Napätie:                                230V/50 Hz
Výkon:                                  750 W
Max. prečerpávané množstvo: 20 000 l/h
Max. výška výtlaku:               20 m
Max. hĺbka ponoru:                8 m
Hmotnosť:                            14 kg

Požičanie 0 – 5h 24h Víkend
CENA ( € )  19,00  26,00 39,00

ZÁLOHA:   100,-€

 

Bližšie informácie

Rotujúci rezací nôž čerpadla umožňuje rozomletie predmetov mäkšej konzistencie, ktoré môžu pri iných typoch čerpadiel spôsobiť upchanie vnutorného priestoru. Čerpadlo preto nachádza uplatnenie pri vyčerpávaní zásobníkov rodinných domov a rekreačných objektov, pri čerpaní kalov, vody zo zatopených pivníc, kanálov, výkopov a pod. Čerpadlo nie je určené na čerpanie pitnej vody. Špeciálne konštrukčné riešenie sekacieho noža zabezpečuje, aby ani v náročných podmienkach nedošlo k upchatiu nasávacích otvorov.

Upozornenie: Čerpadlo nie je vhodné na polievanie s použitím záhradnej polievacej ružice, ktorá prerušuje prietok vo výtlačnom potrubí počas chodu čerpadla.  

Použitie:

Čerpadlo je určené na čerpanie čistej, alebo znečistenej vody. Môže byť používané v domácnostiach, pri vyprázdňovaní septiku, čerpaní vody zo zaplavených priestorov, čerpaní odpadových vôd a pod.. Čerpadlo nie je určené na čerpanie látok žieravých, ľahko zápalných, alebo výbušných (benzín, nafta, oleje a pod.), rozpúšťadiel, potravinových tekutín, slanej vody, vody s vysokým obsahom minerálnych látok a vodného kameňa, vody s obsahom oleja a ropných látok. Čerpaná voda nesmie obsahovať dlhé vlásočnicové častice.